Voor de ‘Lief & leed’ procedure zoeken we leden die een eigen productlijn hebben en een leuk pakketje kunnen samenstellen voor leden die in aanmerking komen voor de ‘Lief & leed’ procedure.
Ben jij een herborist, student of vakgenoot met een eigen productlijn? Dan zoeken we jou!
Binnen de vereniging vinden we persoonlijke aandacht aan actieve leden (vrijwilligers) die dit nodig hebben of verdienen belangrijk. Op het moment dat we het ‘Lief & leed’ protocol inzetten, willen we het liefst iets versturen van onze leden zelf. Dit kan zijn een boek, kruidenthee, cosmetische producten, honing, zaden of andere aanverwante producten waar een herborist blij van wordt. Met daarbij een mooi, leuk, lief, betrokken kaartje. Uiteraard worden deze producten vergoed door de vereniging, mits er een bon of factuur wordt meegeleverd.
Om welke bedragen gaat het?
- Afhankelijk van hoelang iemand actief betrokken is bij het gilde, ligt het bedrag tussen de 20 euro en de 75 euro.
- Zie hiervoor het protocol op de website.
- Je hoort van het bestuur voor welk bedrag je een pakket mag samenstellen (dit is dan inclusief het product, het kaartje en de verzendkosten).
Hoe meld je jezelf aan?
- Stuur een mailtje naar: herboristengilde@gmail.com
- Meld welke producten je kan leveren en wat de kosten hiervan zijn. Dit mogen alleen herborist-gerelateerde producten zijn.
- Je wordt op een lijst geplaatst van herboristen met een productlijn.
Als je wordt benaderd om een pakket samen te stellen:
- Je hoort voor welk bedrag je een pakket mag samenstellen.
- Je krijgt de tekst die je op het kaartje moet vermelden.
- Je krijgt de naam en het adres van het lid naar wie het pakketje moet worden toegezonden.
- Je koppelt aan het bestuur terug wat je hebt samengesteld.
- Bij akkoord verzend je het pakket naar het desbetreffende lid en kun je de kosten declareren bij het Herboristengilde (met factuur/bon).
Lijkt je het leuk om hieraan bij te dragen? dan horen we graag van je!